Elite HD

Elite HD 2.1 for android

Free Entertainment Apps By Elite Dev
Description :

Elite HD ju mundeson qe te shikoni kanalet Shqipetare pa pagese. Aplikacioni eshte jo fitimprures, nuk eshte bere per qellime fitimi por thjesht per t'ju ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe nuk kane mundesi te shikojne kanalet Shqipetare. Kanalet jane pothuaj gjate gjithe kohes te qendrueshme, dhe mund te shikosh pa problem. Cilesia e transmetimit eshte lene ulet si fillim per arsye qe te perballoje fluksin, me mire cilesi pak te ulet dhe te panderprere sesa mos shikosh asgje.

Aplikacioni nuk ka nevoje per te instaluar aplikacione te tjera qe te funksionoje, kjo ben ndryshimin nga gjithe "aplikacionet" e tjera qe jane. App eshte shume i shpejte dhe me e rendesishmja eshte bere konform rregullave te playstore, qe do te thote qe nuk ju vjedh informacione nga telefoni juaj, sic qarkullojne disa aplikacione per te pare kanale Shqipetare por ne fakt ju marrin te dhena nga telefoni juaj.

Ndryshimet ne app vazhdojne se shpejti do kete dhe opsione te tjera extra per ta bere sa me te perdorshem nga ana juaj. Faleminderit!

Download Elite HD - Version: 2.1

Elite HD
Process Elite HD 2.1 download page
Size: 3.11 MB
Android O/S: Android: 4.0.3 and up


You May Also Like

Movie Maker FX Free 2.0

You’ve always dreamed of becoming a famous movie director? Thanks to our “movie fx photo

Free Size: 6.85MB

Happy Birthday Cake 2.1.6

♥happy birthday to you! merry christmas! happy halloween day! happy anniversary!A free app, with

Free Size: 31.76MB

Lagu Karna Su Sayang Near feat Dian 1.0

Lagu berjudul karna su sayang adalah sebuah lagu yang di populerkan oleh Near dan dian Sorowea.

Free Size: 5.1MB

Fake Caller id Fun 1.1

>> Do you want to prank your friends that you are getting a call from any celebrities like Movie

Free Size: 6.43MB

Fruit Planet Guide 4 Making It 1.0

This Fruit Planet guide 4 making it is a pocket guide for your favorite entertainment. You can see

Free Size: 7.58MB

BNNVARA 1.2.4

Met de BNNVARA app krijg jij iedere dag nieuwe dingen in je broekzak! Filmpjes, polls, testjes en

Free Size: 15.46MB

Spectrum TV 5.11.1.110935.release

Take your Spectrum TV experience with you! With the Spectrum TV App, you can enjoy up to 250 live

Free Size: 13.44MB

MAGIC CALL 3.8.6

Magic Call is a mobile application for Android smartphone that let you make voice call worldwide to

Free Size: 4.15MB

Matches for League of Legends 6.0.5

Are you looking for a League of Legends summoner lookup app that delivers ranked stats, match

Free Size: 14.06MB

Bangla SMS ✉ বাংলা এসএমএস 5.0

Bangla Short Message Service (Bangla SMS) & FB Status 2017 is most popular free android app for

Free Size: 3.56MB