Shfleto - Filma me titra shqip

Shfleto - Filma me titra shqip 2.2 for android

Free Entertainment Apps By Shfleto
Sponsored links
Description :
Ky aplikacion ju mundëson ti shfletoni faqet që ofrojn filma me titra shqip, dhe ti shikoni me kualitet të lartë.
Shfleto është aplikacion i avancuar me disa karakteristika të veçanta:
•  Shikoni dhe shkarkoni çdo film dhe serial nga secila faqe.
•  Pa reklama të mërzitshme.
•  Shpejtësi shumë e mirë.
Për të shikuar filmat ju nevojitet një Video Player. Ne ju rekomandojm Mx Player.
Për të shkarkuar filmat ju nevojitet një Download Manager. Ne ju rekomandojm Advanced Download Manager.
Linqet:
MX Player: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mxtech.videoplayer.ad
ADM: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dv.adm
Nëse ju pëlqen aplikacioni mos harroni ta vlerësoni me 5 yje në Play Store dhe ta shpërndani me shokët tuaj. Ju faleminderit.
Important: Shfleto is a web browser, for more details see About Us section on the app.

Download Shfleto - Filma me titra shqip - Version: 2.2

Shfleto - Filma me titra shqip


Sponsored links

You May Also Like

Tıkla Kazan - Para Kazan ugur-fix5

Türkiye'ye özel cepten para kazanma uygulaması..Hep yanınızda olan cep telefonunuzdan boş

Free Size: 7.63MB

Kids Videos : Learning Songs 1.0

Learn More

Free Size: 3.97MB

愚痴を聞き会話するアプリ - タンバリン(Tanbarin) 1.8.0

ユーザーの愚痴を受け会話するアプリです!・疲れているとき・イライラ

Free Size: 2.18MB

Memes for Messenger 4.032

With Memes for Messenger you can create funny memes and share them with your friends via Messenger!

Free Size: 37.91MB

Photo Warp 2.0.4

Enormous amount of craziness, creativity, fun and laughing with your photos!Create super funny

Free Size: 10.3MB

Action Ya Dawry 1.5

التطبيق الرسمي لبرنامج أكشن يا دوري. يتيح تطبيق " أكشن

Free Size: 11.76MB

Barangay RT Cebu 2.2

Barangay RT Cebu formerly 99.5 RT Cebu Nindota ah! DYRT 99.5 Mhz or Campus Radio Cebu is a FM

Free Size: 3.54MB

Annie96 is typing 1.0.2

Annie96 is typing read the conversation of what happens to annie !! A creepy online mystery An

Free Size: 3118 kb

Blood Pressure Finger Scanner Prank 1.0

Blood Pressure Finger scanner prank helps to know the blood pressure of human body by scanning your

Free Size: 5.16MB

New Azar Hot Video 1.3

Watch for free hot girls from hot azar video chat with indo girls, malay girls, arabian girls, desi

Free Size: 5.82MB